Újra Darts sikerek!

    Csapatunkat Szeitz Gábor, Imrei Tibi, Fülöp Tibi, Goricsánecz Elián és Ács Peti képviselte.

    A küzdelmeket 5 és 6 fős csoportokban kezdtük meg, a csoportmeccsek 3 nyert legig tartottak.

    A nap folyamán 2️⃣1️⃣db 1️⃣8️⃣0️⃣ született, melybő Somogyi Pisti dobta a legtöbbet, 3️⃣ darabot. Csapatunkból Ács Peti vállalt 2️⃣ darab maximumot.

    1️⃣0️⃣0️⃣➕ kiszállóból sem fukarkodtak a versenyzők, 13 darabot dobott 8 játékos összesen, melyből Hideg Laci kettőt dobott, köztük a legmagasabbal, egy 1️⃣2️⃣4️⃣-es befejezéssel. Viszont Elián hármat is odavágott, 1️⃣2️⃣0️⃣, 1️⃣1️⃣5️⃣ és 1️⃣2️⃣1️⃣-ről tudott legeket befejezni.Gábor is dobott egyet, egy 1️⃣0️⃣5️⃣-ös “prágai kiszállót”.

    Végeredmények:

    🥇Somogyi István (Kaposvári Vikingek)

    🥈Hideg László (Pécsi DC)

    🥉Szeitz Gábor (T20)

    🥉Kovács Tamás (Dombóvári DC)

    Oszd meg ezt a bejegyzést

    Több eredmény

    Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Post Type Selectors