
Csapatunkat Szeitz Gábor, Imrei Tibi, Fülöp Tibi, Goricsánecz Elián és Ács Peti képviselte.
A küzdelmeket 5 és 6 fős csoportokban kezdtük meg, a csoportmeccsek 3 nyert legig tartottak.
A nap folyamán ![]()
db ![]()
![]()
született, melybő Somogyi Pisti dobta a legtöbbet,
darabot. Csapatunkból Ács Peti vállalt
darab maximumot.
![]()
![]()
![]()
kiszállóból sem fukarkodtak a versenyzők, 13 darabot dobott 8 játékos összesen, melyből Hideg Laci kettőt dobott, köztük a legmagasabbal, egy ![]()
![]()
-es befejezéssel. Viszont Elián hármat is odavágott, ![]()
![]()
, ![]()
![]()
és ![]()
![]()
-ről tudott legeket befejezni.Gábor is dobott egyet, egy ![]()
![]()
-ös “prágai kiszállót”.
Végeredmények:
Somogyi István (Kaposvári Vikingek)
Hideg László (Pécsi DC)
Szeitz Gábor (T20)
Kovács Tamás (Dombóvári DC)

